TERAPIA INDYWIDUALNA

Zielarz-naturoterapeuta Marcin Sędkowski

Jak się zapisać na terapię w trzech krokach?

KROK 1. Poniżej wybierz formę konsultacji  i zamów.

KROK 2. Po opłaceniu otrzymasz kwestionariusz zdrowotny do wypełnienia i odesłania.

KROK 3. W ciągu 10 dni roboczych otrzymasz zalecenia terapeutyczne dla Twojej choroby i cały plan terapii.

Marcin Sędkowski

e-Mail: kontakt@ziololecznictwo.pl


WAŻNE INFORMACJE

 

KONSULTACJE - Zalecenia terapeutyczne i poszczególne plany terapii są układane na podstawie kwestionariusza zdrowotnego wypełnionego przez pacjenta. W ciągu 10 dni od odesłania go otrzymasz pełny plan terapii. Po otrzymaniu zaleceń informujesz co jeszcze nie jest jasne, czego nie rozumiesz i na tym etapie jeszcze korygujemy i omawiamy mailowo proces terapii, żeby był jak najbardziej dla Ciebie zrozumiały. Po 3 tygodniach omawiamy efekty i Twoje dalsze kroki. Konsultacje są prowadzone drogą e-mail.

 

+ DZIENNIK POSTĘPÓW Otrzymujesz dzienniczek, na którym odznaczasz sobie kolejne kroki w terapii, jednocześnie zaznaczasz w nim stan samopoczucia, dzięki czemu poznasz swoje Ciało, będziesz bardziej świadomy tego co Ci służy i tego co szkodzi, a po zakończeniu współpracy nie wrócisz do złych nawyków. Pozwoli Ci to również utrzymać motywację i dyscyplinę.

CO SKŁADA SIĘ NA KAŻDĄ INDYWIDUALNĄ TERAPIĘ?

ANALIZA - Szczegółowe przeanalizowanie Twojego przypadku na podstawie kwestionariusza - badania laboratoryjne, styl życia, bieżące problemy zdrowotne, historia medyczna,  przeszłość dietetyczna, poziom energii i stresu, poziom aktywności, dysfunkcyjne organy, niedobory składników odżywczych, stan emocjonalny etc.

FITOTERAPIA / ZIOŁOLECZNICTWO - Przygotowanie spersonalizowanego procesu terapeutycznego z wykorzystaniem ziołolecznictwa.

PROTOKÓŁ ŻYWIENIOWY - DIETOTERAPIA - Indywidualnie zalecenia dietetyczne, eliminujące produkty prozapalne. Wskazania dietetyczne i wyjaśnienie.

SUPLEMENTACJA + TERAPIA ODŻYWIAJĄCA - Uzupełnienie niedoborów, regulacja naturalnie zachodzących procesów w organizmie z wykorzystaniem odpowiednich suplementów.

DETOKS Kompletne oczyszczenie organizmu z toksyn, złogów i zbędnych produktów przemiany materii (wątroba, mózg, jelita, nerki, etc).

BIOHACKING - Metody które pozwalają uregulować podstawowe i jednocześnie najważniejsze funkcje organizmu, takie jak sen, trawienie oraz optymalizacja regeneracji organizmu.

TERAPIA NEURO-RELAKSACYJNA - Zalecenia ze strony regeneracji układu nerwowego, w tym techniki oddechowe, dostęp do audio relaksacji oraz wideo medytacji prowadzonej przez mgr psychologii.

BRAK WOLNYCH TERMINÓW NA KONSULTACJE

ZAPISY WSTRZYMANE


CENNIK I FORMY TERAPII

Kolejne konsultacje

300zł

  • Miesięczny plan terapii + konsultacja wstępna (omówienie terapii) i raport po trzech tygodniach.

Pierwsza konsultacja i ułożenie pełnej terapii

350zł

  • Miesięczny plan terapii + konsultacja wstępna (omówienie terapii) i raport po trzech tygodniach.

Pakiet 3 konsultacje

800zł

  • Prowadzenie pacjenta/sportowca 3 miesiące (konsultacja i raport co 2 tygodnie).

Konsultacja rozszerzona 

500zł

  • Miesięczny plan terapii + konsultacja wstępna (omówienie terapii) i raport co tydzień.

Czy musisz zrobić badania krwi?

TAK - Badania bardzo ułatwią diagnostykę i przyspieszą proces terapii - można je zrobić dopiero po wypełnieniu kwestionariusza, ponieważ niektóre mogą nie być potrzebne, jak i mogą pojawić się nowe na podstawie dolegliwości o których poinformujesz mnie w kwestionariuszu:

Najczęstsze badania: morfologia z rozmazem, OB, żelazo, ferrytyna, glukoza, HbA1c, cholesterol i frakcje, trójglicerydy, homocysteina, Witamina D3– 25(OH)D3, ALP, AST, ALT, GGTP, bilirubina, cystatyna C, ferrytyna, amylaza,  DHEA-s (rano), kortyzol (rano), TSH, fT4, fT3, przeciwciała ANA, anty TPO i anty TG (jak nigdy nie były robione lub wyszły ujemne i są starsze niż rok).

* Poproś lekarza o wypisanie skierowania na te badania.

 

Jakie masz pytanie?

.

e-Mail: kontakt@ziololecznictwo.pl